Ostatnio dodane artykuły

Aktualności

 • Historia Ośrodka

  Ośrodek Kuratorski Nr 1 w Człuchowie w obecnym budynku - os. Wazów 6a w Człuchowie - powstał w 1987r. Został powołany przez Prezesa Sądu Okręgowego w Słupsku z inicjatywy kierownika ZKSS w Człuchowie przy Sądzie Rejonowym w Człuchowie pionu rodzinnego i pierwszego kierownika ośrodka kuratorskiego mgr Marii Matwiejewicz.

  Czytajwięcejo:
 • I Wydział Cywilny

   

   

  I Wydzial Cywilny - do spraw z zakresu prawa cywilnego

  Czytajwięcejo:
 • 2018

  Sprawozdanie finansowe za rok 2018

  Czytajwięcejo:
 • I Ns 25/19

  Sąd Rejonowy w Człuchowie
  Dnia 16 kwietnia 2019
  Sygn. akt I Ns 25/19


  OGŁOSZENIE


  Przed Sądem Rejonowym w Człuchowie – I Wydziałem Cywilnym w sprawie I Ns 25/19 toczy się sprawa z wniosku Danuty Pruskiej z udziałem Grażyny Osiadło i Mai Osiadło o stwierdzenie nabycia spadku po Konstantynie Pruskim zmarłym w dniu 03 lipca 2018 roku w Człuchowie, ostatnio stale zamieszkałym w Człuchowie na os. Piastowskim 11/3. Spadkodawca pozostawił majątek w postaci udziału w prawie własności nieruchomości – lokalu mieszkalnego położonego w Człuchowie na os. Piastowskim 11/3, dla którego w Sądzie Rejonowym w Człuchowie V Wydziale Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta KW SL1Z/00031968/3.
  Sąd wzywa spadkobierców, aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

  Czytajwięcejo:

Galerie zdjęć